• Obecnie brak na stanie
    TECH 204 - sterownik

TECH 204 - sterownik

230,00 zł
Brutto

LPGTECH 204 - komputer

Indeks produktu 204-01
Ilość
Add to wishlist
Obecnie brak na stanie

Sterownik wtrysku gazu TECH-204 przeznaczony do silników maksymalnie 4-cylindrowych.


Posiada możliwość szybkiej auto-kalibracji i ustawienia systemu, a dzięki zaawansowanej auto-adaptacji gwarantuje bezproblemowe działanie instalacji gazowej, poprzez monitorowanie pracy systemu i ewentualnej korekty czasu wtrysku gazu.

Sterownik gazu firmy LPGTECH współpracuje z wieloma typami wtryskiwaczy gazowych, oraz z silnikami wolnossącymi i turbodoładowaniami, a także wspiera obsługę silników typu Valvetronic i silniki Wankla. Centrala sterująca Tech-204 pozwala na sterowanie wtryskiem benzyny w sekwencji, półsekwencji i FullGrupa, dając również możliwość określenia maksymalnego obciążenia i obrotów silnika podczas jazdy na gazie. Komputer Tech-204 obsługuje paliwo LPG jak i CNG, umożliwiając szybkie wyłączenie instalacji LPG/CNG, dzięki czemu zapobiega zalewaniu się silnika. Pozwala również przeprowadzić test szczelności układu zasilania.

Sterownik posiada również funkcje: przypominającą o przeglądzie instalacji gazowej, obniżania  ciśnienia gazu, “Szybki start” i “Filtr obrotów”, a także daje możliwość awaryjnego uruchomienia silnika na gazie.

Dane techniczne:

Napięcie zasilania: min. 10 [V] max. 16 [V];

Prąd spoczynkowy: < 10 mA;

Prąd max: 15 [A];

Temperatura pracy: od -20 [°C] do +110 [°C];

Złącze: 48-pinowe
Homologacja: E8 67R-016025 / E8 110R-006045

Dodatkowa specyfikacja centrali sterującej Tech-204*:

  • Możliwość strojenia w trybie STANDARD oraz TECH,

  • Kompatybilna z RENIX,

  • Korekty od temperatury gazu, reduktora, ciśnienia gazu i obrotów silnika,przepływu i czasu otwarcia wtryskiwaczy gazowych,

  • Obliczanie dawki gazu w oparciu o system wbudowanych korekt i automatyczna kalibracja poziomu gazu,

  • Autodiagnoza, a także wykrywanie błędów czy usterek montażu,

  • Zabezpieczenie przeciwzwarciowe i przeciążeniowe,

  • Możliwość stałego wyłączenia poszczególnych wtryskiwaczy gazowych.

Dzięki niewielkiej obudowie z tecamidu (właściwości jak tradycyjna obudowa aluminiowa) o wymiarach 114x140x36 mm montaż można wykonać w każdym samochodzie. Sterownik gazu Tech-204 powinien być przykręcony w miejscu nienarażonym na wysokie temperatury (do 110ºC) i działanie wody, umieszczony na stałe do elementów nieruchomych samochodu. Przewody elektryczne powinny być być ułożone w odpowiedniej odległości od elementów ruchomych, tak aby również nie przeszkadzały w eksploatacji innych podzespołów. Same połączenia elektryczne powinny być lutowane i solidnie zaizolowane. Dokładny sposób montażu podany jest przez producenta i należy się do niego stosować.


1 rok gwarancji (od daty zakupu)

* źródło wykorzystanych danych: strona producenta http://lpgtech.pl/

 

LPGTECH
204-01
Nowy

16 innych produktów w tej samej kategorii: